Türkçe »    English »    Português »
Kurumsal

Sektördeki 20 yılı aşkın deneyimimizi 23.000 m2 kapalı, toplam 40.000 m2 lik bir alanda kurulu, modern üretim tesisimizde devam ettirmekteyiz. En üst teknolojiye sahip makine parkımız ile 1995 yılından bu güne kadar, çift kat savurma döküm yöntemiyle, birçok gıda sektörünün ihtiyacı olan vals toplarının imalatını yaparak Türkiye ve dünyanın sayılı firmalarından birisi olduk. 2014 yılı itibarı ile yıllık, muhtelif çap ve uzunluklarda 22.000 adet vals topu üretimi yapan firmamız, profesyonel satış ekiplerimizle yurtiçinde ve yurtdışındaki yüzlerce gıda sektörü üreticisine ulaştırarak sektöründe Türkiye'nin en hızlı büyüyen firması oldu.

Dünyanın bir çok ülkesinde Yenar markasını tescil ettiren firmamız, yenilikçi çizgisizden ve kalitesinden ödün vermeden, daha kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için çalışan, üretim yaptığımız her alanda liderliği hedefleyen, bu doğrultuda sürekli kendini geliştiren, araştıran ve çağın ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına sürekli yatırım yapan Yenar, dünya standartlarında kusursuz yapılan üretimler, satış sonrası verilen hizmetler sayesinde bugün dünyanın en büyükleri arasındadır.

Tek kütlede 10.000 kg savurma döküm kapasitesine sahip olan üretim tesisimizde, üretim yelpazesi 150 mm'den 820 mm çapa kadar, boyda ise 2.200 mm ye kadardır. Vals toplarımızın hepsi çift kat savurma döküm olup özel alaşımlıdır.

Yenar, mevcut ürün portföyünün kalitesini daha da arttırmak, ürün maliyetlerini müşterilerine daha ekonomik hale getirebilmek ve yeni üretim teknolojilerini geliştirmek için ar-ge çalışmalarında da büyük bir titizlik göstermektedir. Yenar sahip olduğu tecrübe ve birikimi makina üretiminde de kullanarak dişleme,  taşlama ve kumlama olmak üzere 3 farklı CNC tezgâhını sektöre kazanmanın gururunu yaşıyor.

Yenar, "Mükemmel ürün, kaliteli hammaddeyle başlar" sözünden yola çıkarak; sorunsuz üretim yapmak ve müşterilerine en kaliteli vals topu ve silindirleri üretebilmek için, kalite kontrol laboratuvarlarımızdan tam not almış en değerli ve kalitesi en yüksek elementleri seçerek üretimlerini gerçekleştirilmektedir.

 

 

YENAR
  • 40.000 m2 lik Modern Üretim Tesisi
  • İyi Bir Vals İçin...